Filozofski fakultet dodjeljuje diplome polaznicima Edukacije iz temeljnih nastavničkih kompetencija za mlade nastavnike – OSMISLI

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na dodjelu diploma polaznicima Edukacije iz temeljnih nastavničkih kompetencija za mlade nastavnike – OSMISLI koja će se održati u Vijećnici Filozofskog fakulteta u Zagrebu u petak 17. prosinca 2021. godine u 12 sati.

Edukacija se provodi već treći put u sklopu projekta Izazovi za društvene i humanističke znanosti: novi studiji i sustav kvalitete Filozofskog fakulteta u Zagrebu te su u njoj sudjelovali i mladi nastavnici partnerskih institucija. Edukacija je polaznicima omogućila stjecanje znanja i vještina potrebnih za uspješno planiranje i izvođenje nastave, praćenje i vrednovanje studentskog postignuća, kao i za razvoj međusobnog povjerenja i suradnje tijekom nastavnog procesa.