Javno predstavljanje projekta na Danu otvorenih vrata EU projekata

Javno predstavljanje projekta „Izazovi za društvene i humanističke znanosti: novi studiji i sustav kvalitete Filozofskog fakulteta u Zagrebu“ održat će se u okviru događanja pod nazivom „Filozofski za 21. stoljeće u kontekstu EU projekata“ 29. studenoga 2021. godine s početkom u 09:30 sati u Vijećnici Fakulteta. Događanje će se moći pratiti i u prijenosu uživo (live streaming). Program i više informacija o događanju su dostupni na sljedećoj poveznici.

Događanje se organizira u okviru Dana otvorenih vrata EU projekata, koje provodi Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije Republike Hrvatske uz podršku Europske komisije. Cilj događanja je predstaviti doprinos međunarodnih projekata pozitivnim promjenama u znanstveno-nastavnom radu na Filozofskom fakultetu te motivirati buduće prijavitelje za nove projektne pothvate.

Sudjelovanje u događanju je besplatno te nije potrebna prethodna prijava. Sve će se aktivnosti održati uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera.