Drugi ciklus Edukacije o inicijalnom obrazovanju visokoškolskih nastavnika

U okviru projekta osmišljeni su materijali i program edukacije OSMISLI – Osnaživanje temeljnih nastavničkih kompetencija visokoškolskih nastavnika prema standardima i preporukama Sveučilišta u Zagrebu. Riječ je o edukaciji iz temeljnih nastavničkih kompetencija za novoizabrane docente i više asistente, a koja će polaznicima omogućiti stjecanje znanja i vještina potrebnih za uspješno planiranje i izvođenje nastave, praćenje i vrednovanje studentskog postignuća, kao i za razvoj međusobnog povjerenja i suradnje tijekom nastavnog procesa.

Edukacija je predviđena za zaposlenike Filozofskog fakulteta u Zagrebu i partnerskih ustanova. Prva edukacija održala se početkom 2020. godine, a druga se održava u ciklusima od veljače do svibnja 2021. Edukacija će se održati još jedanput.